מטבח מודרני

מטבחי הדקל מומחים בעיצוב וייצור של מטבחים מודרניים ברמה גבוהה. מטבח מודרני במגוון רחב של חומרים לגימורים, הדפסים וצבעים.
עיצוב מטבחים צבעוניים - מטבחי הדקל
עיצובים מיוחדים- טל בן זאב- דקל מטבחים
מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן מעוצב
מטבח מודרני בצבע מעוצב
מטבח מודרני טכנולוגי
מטבח מודרני - סטפני ונטע לי- מטבחי דקל
מטבח מודרני - סטפני ונטע לי - מטבחי דקל
מטבח מודרני - סטפני ונטע לי
מטבחי דקל- האדריכלית ריקי קרקואר
מטבח מודרני - האדריכלית ריקי קרקואר
מטבחים מודרניים - ריקי קרקואר
מטבחים מודרניים- אורלי רומן- מטבחי דקל
מטבח מודרני- אורלי רומן- מטבחי דקל
מטבחים קלסיים / מודרניים - מטבחי הדקל
מטבח מודרני שחור 1
מטבח מודרני שחור
מבטחי דקל - מטבחים מודרניים
מטבח מודרני מיוחד
מטבח מודרני כחול
מטבח מודרני - מטבחי דקל
מטבח מודרני- דקל מטבחים
מטבח יוקרתי ומטבח מודרני
מטבחי דקל - מטבח מודרני
מטבח קלאסי מודרני מבית מטבחי דקל
מטבח מעוצב / מודרני- מטבחי דקל
מטבחים מודרניים / מטבחים מעוצבים
מטבחים מודרניים - מטבחי דקל
מטבח מודרני

מטבח מודרני – קווים עיצוביים בסיסיים

התפקיד של המטבח השתנה בתכלית לאורך השנים. אם בעבר היה נהוג לעשות שימוש במטבח אך ורק להכנת מזון ותו לא, כיום המטבח הוא לב הבית ואנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות ארוכות. כאשר אנו באים לעצב את המטבח, ישנה נטייה לחשוב על השילוב שלו בהרמוניה העיצובית המתהווה של הבית כולו, העיצוב שלו וגודלו.
העיקרון שעומד מאחורי תכנון של מטבחים מודרניים הוא עיצוב שיכלול צבעים בהירים, קווים נקיים, משחק נכון עם התאורה בחלל ושילוב של אלמנטים כמו שיש, אי במרכז המטבח ואפילו טכנולוגיה שתוכל לעזור בהפיכת המטבח למטבח חכם.

איך תדעו שאתם מעצבים מטבח מודרני נכון?

אינכם צריכים להיות מוטרדים יתר על המידה מן הדרך שבה תרצו לעצב את מטבח ביתכם, שכן אדריכל מטעמנו ילווה אתכם ויישם את כל הרצונות שלכם ללא שום קושי. האדריכל ידע להתייחס לאלמנטים שתרצו להתקין בחלל ואף טכנולוגיה רלוונטית שתוכל להפוך את חווית השהייה שלכם במטבח לטובה יותר.
אחד הרעיונות העיקריים סביב עיצוב של מטבחים מודרניים הוא מינימליזם. בדרך כלל מטבחים בסגנון הזה יהיו נקיים מריהוט ואלמנטים מיותרים וישדרו חדשנות, יוקרה וניקיון. השימוש בצבעים הבהירים מוסיף לתחושה זו ומעניק רובד נוסף לעיצוב של מטבחים מהסוג הזה.

מטבחים מודרניים חכמים

בכדיי לעצב מטבח מודרני שיוכל לעמוד בסטנדרטים שלכם, יש להתייחס לגודל המטבח , התקציב שעומד לרשותכם, הסגנון העיצובי המתאים לכם ועוד שלל דברים שעתידים להשפיע על התוצאה הסופית וכל התהליך של עיצוב המטבח עצמו.
לכל מטבח מודרני יש את הייחודיות שלו ומספר אלמנטים עיצוביים ההופכים אותו למיוחד ושונה מיתר המטבחים. האדריכלים שלנו יוכלו לייעץ לכם ולתת לכם הכוונה כדיי להפוך את המטבח שלכם למקום שתיהנו לבלות בו בזמנכם הפנוי.

אם אתם מחפשים חברה שתדע להקשיב לרצונות שלכם ולצד זאת גם לייעץ לכם לגבי דברים שתוכלו לעשות ורעיונות שעשויים למצוא חן בעיניכם, דקל מטבחים עשויים לספק לכם את התשובה הטובה ביותר במקרה הזה. רוצים לדעת שאתם בוחרים בטובים ביותר כאשר ניצבת לפניכם המלאכה של עיצוב מטבחים מודרניים? אתם מוזמנים לבחור בחברת דקל מטבחים, שעוסקת בעיצוב מטבחים בסגנונות שונים: מטבחים מודרניים, מטבחים מעוצבים, מטבחים כפריים, מטבחים יוקרתיים, מטבח חכם ועוד.

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast