מטבח חכם

מה הופך מטבח חכם לכל כך נחשק?

מטבח חכם הפך לאחד המטבחים היותר פופולריים בעקבות תוכניות הבישול השונות כמון מאסטר שף ותוכניות אחרות בהן המטבחים החכמים מככבים. סיבה נוספת היא המגמה להפיכת כל המכשירים הביתיים למחוברים לאינטרנט ועולם המחשוב. בכל אופן, אם תרצו להיות חלק מאותה מגמה, דעו לכם כי המטבח החכם הפך היום לדבר זמין יותר מאי פעם.

להפוך את השהות במטבח לנעימה ופרודוקטיבית יותר

כאשר מסתכלים על הדבר בצורה פשוטה, אפשר להיווכח כי היתרון הגדול ביותר של מטבח חכם יהיה עצם היותו כזה שמסוגל להפוך את הזמן שאנו מבלים בו להרבה יותר נעים וזאת כאשר התועלת גם הרבה יותר משמעותית ביחס לזמן שאנו מבלים בו. רמת הפרודוקטיביות שלכם תעלה פלאים ותוכלו סוף סוף להספיק לבשל הרבה יותר. כמו כן, תרגישו הרבה יותר כיף בכל פעם שתצטרכו לבלות במטבח על מנת להכין מאכלים כאלה או אחרים. מעתה ואילך המחשבה שלכם על בילוי במטבח תוכל להשתנות מן הקצה אל הקצה.

לא סתם במקרים רבים הבחירה היא להתחיל את התכנון של הבית החכם מהמטבח לאחר מכן לגשת אל שאר האזורים. ישנה הבנה כי הפיכת המטבח הביתי לממוחשב תהפוך תביא עמה את התועלת המשמעותית ביותר.

מוצרים חכמים להשלמת המטבח החכם

מקרר חכם – חלק מאוד משמעותי מהמטבח החכם

בעזרת אינטגרציה עם המכשיר הנייד יהיה ניתן לדעת בדיוק מתי תאריך התפוגה של המזון מתקרב, לקבל תזכורת לאכול מזונות מסוימים על מנת שלא ייזרקו ואף יהיה ניתן לייצור טמפרטורה שונה באזורים שונים במקרר על מנת לשמור על המזון במצב אופטימלי. זאת לצד שפע אפשרויות נוספות.

ברז חכם – חיסכון משמעותי בכסף ודאגה לאיכות הסביבה

בעזרת ברז חכם יהיה ניתן לחסוך כסף וזאת מכיוון שתהיה לכם שליטה מדויקת על כמות המים שהוא פולט, העוצמה שלהם, הטמפרטורה וכל היבט אחר. ללא ספק מדובר בחלק חשוב מהמטבח החכם.

תנור חכם – האפייה הופכת פשוטה יותר

בעזרת התנור החכם תוכלו לקבל התראה לנייד בדיוק ברגע בו האוכל יהיה מוכן. כמו כן, הוא ידע להמליץ לכם על זמן הכנה אופטימלי בעבור כל סוג מזון. כך תוכלו ליהנות ממזון שיהיה עשוי בדיוק במידה האופטימלית ולא יהיה שום סיכוי שתשכחו אותו בתנור או שהאפייה הבאה שלכם לא תהיה מוצלחת.

תנאים אופטימליים ומערכות מולטימדיה

היבטים נוספים של המטבח החכם יכולים להיות שליטה מדויקת על הטמפרטורה, כמות האור והתאמה של החלל בהתאם לכל אדם שונה שמעוניין לבשל. זאת יחד עם מערכות מולטימדיה שיכולות לכלול מוזיקה נעימה וטלוויזיה שתוצב במיקום אסטרטגי יוכלו להפוך את חוויית הבישול לשונה לחלוטין ביחס לכל מה שהכרתם עד כה.

  בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:  השאר פרטים
  השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  התקשר עכשיו: 0732649010

   בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים: