מטבחים קלאסיים

מטבח קלאסי הוא מטבח המתוכנן ומעוצב בקפידה, בעוד הגימורים והפרטים הקטנים מקבלים תשומת לב מיוחדת ונעשים בדיוק מירבי.

מטבחים קלאסיים בשילוב אקלקטי

המונח מטבחים קלאסיים טומן מאחוריו מספר רעיונות שונים שבאים לידי ביטוי ברוב רובם של הבתים הקיימים בארצנו ובכל רחבי העולם. עיצוב קלאסי נחשב לעיצוב עדין וניטרלי. עיצוב כזה יכול להיות מאופיין בקירות שלבים ושילוב אקלקטי של רהיטים ממספר סגנונות עיצוב ודורות. לעומת זאת עיצוב אירופאי קלאסי נחשב יותר מוקפד וכזה שמאופיין בפרטים של צורות ובדים ברמת ייצור מאוד גבוהה ומוקפדת.

מטבחים קלאסיים מתוכננים ומעוצבים בקפידה, הגימורים והפרטים הקטנים מקבלים תשומת לב מיוחדת ונעשים בדיוק מירבי. המטבח הקלאסי מאופיין בדרך כלל בהשראה ויקטוריאנית בשילוב של עץ, דבר המקנה למטבח מראה חמים ואלגנטי הנותן תחושה בייתית.

מטבחים קלאסיים מעוצבים בהתאמה אישית

כמו הרבה דברים אחרים, גם עיצוב מטבח קלאסי דורש לא מעט מהאדם על מנת להגיע לתוצאות מעוררות השראה. כך למשל, בכדי להתחמק מהבנאליות שמאפיינות את המטבחים הקלאסיים של ימינו, חשוב לתת לשרעפים לפרוץ כחלק מסיעור מוחות מוקפד שתבצעו עם מעצב הפנים וזאת ככל שרק יידרש. הבנתכם את שפע האפשרויות והיכולת להביא לכדי מפץ מבחינה עיצובית תהיה מכרעת בעניין זה. מומלץ לקחת את הזמן ולוודא כי אתם יודעים כיצד להפוך את עיצוב החלל לכזה שתהיו מסופקים ממנו גם שנים רבות לאחר תום עבודות העיצוב. מטבחים קלאסיים יכולים להיות מרהיבים ביופיים אם יודעים כיצד לגשת אל העבודה העיצובית.

המאפיינים של המטבח הקלאסי

מטבח קלאסי מאופיין בקוים חדים, בהרמוניה עיצובית שבאה לידי ביטוי בקוים ובצבעים נטרליים ונקיים.

במטבח הקלאסי הכי חשוב הוא לדעת ליצור הרמוניה בים כל החומרי גלם השונים שמאפיינים סגנונות עיצוביים שונים, מיזוג בין סגנונות שמשלים את עצמו. מטבח קלאסי הוא לא כמו שהרבה נוטים לחשוב – מטבח פשוט או מטבח סטנדרטי אלי בדיוק ההפיך, הגרסה המודרנית של המטבח הקלאסי עושה שימוש בזכוכית, שיש, עץ, וחומרים נוספים הכל ביחד.

העזרות במעצב פנים תהיה חיונית עד מאוד בייחוד כאשר מדובר על מטבח אשר מאופיין בעיצוב אקלקטי במידה כזו או אחרת. בעזרת המעצב תוכלו להיות הרבה יותר רגועים בכל הנוגע להתאמה שתהיה בחלל ושביעות הרצון שתבוא לאחר מכן. כדאי לצפות בתיק העבודות של מעצב הפנים העתידי לתכנן את המטבח שלכם בכדי להבין את הקו העיצובי שלו ולראות אם הוא לטעמכם, כך תדעו למה לצפות ולא יהיו הפתעות לא רצויות בסופו של הליך.

הסוד של המטבח הקלאסי מתחלק לשניים

מצד אחד, העיצוב צריך להיות ללא רבב, הכי קלאסי שיש, חיתוך נקי, סגנון אלגנטי, שילוב של חומרי הגלם הכי קלאסיים שיש כמו עץ ושיש, כאלה שאפשר להיות בטוחים שיהיו רלוונטיים עכשיו, בדיוק כמו לפני 20 שנה, בדיוק כמו בעוד 20 שנה.

שנית, מטבחים קלאסיים, מתוקף ההגדרה שלהם, צריכים לשרוד בשלמותם ובמיטבם שנים ארוכות. מסיבה זו, הם צריכים להיות בנויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש בנמצא, עשויים ברמת הנגרות הגבוהה ביותר, תוך שימוש בשירותם של מיטב אנשי המקצוע שייתנו את האינפוט המקצועי שלהם.

בשביל זה צריך לעבוד קשה, להתאמץ, לחפש את הטוב ביותר ולא להתבייש להגיד לא. אנחנו במטבחי הדקל בהחלט עושים זאת, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

איך בוחרים מטבחים קלאסיים

הקריטריון לבחירת מטבחים קלאסיים, ללא כל צל של הפק, הוא השאלה “מה יישאר בסטייל גם בעתיד הלא נראה לעין?”.
אם התשובה היא “אין ספק שהמטבח הזה יישאר בסטייל בעוד עשורים מהיום, בדיוק כמו עכשיו”, ברכותינו, מדובר במטבח קלאסי לכל דבר ועניין.

אז אם אתם רוצים מטבח בנוי לתלפיות שילווה אתכם לאורך שנים ארוכות, רענן ואופנתי כמו ברגע הראשון? זה בשבילכם.

אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר בהקדם האפשרי וזאת בכדי שנוכל לסייע לכם עם עיצוב מטבח קלאסי בדיוק על פי רצונכם.

במטבחי דקל אנחנו עוסקים בעיצוב וייצור של מטבחים קלאסיים על פי בקשת הלקוח, על פי הסגנון העיצובי הישראלי שמאפיין את המטבחים הישראלים כיום.

מטבח שישאר צעיר לנצח

מטבחים קלאסיים הם בגדר השקעה בטוחה בכסף שלכם, בזאת אתם יכולים להיות בטוחים. בבואכם לרכוש מטבח, לגמרי הגיוני שתרצו לדעת שהמטבח יישאר איתכם לאורך שנים רבות. זה הדבר הכי טבעי בעולם, הדבר הכי הגיוני בעולם, ואין שום סיבה להתנצל או להצטדק.

מטבחים קלאסיים הם בדיוק כאלה – מטבחים שנשארים, ונשארים ונשארים, כאלה שיוכלו ללוות אתכם גם בעוד שנים.

מטבחים קלאסיים בסגנון ישראלי

מטבח קלאסי – מודרני הוא שילוב של אלמנטים קלאסיים בעיצוב המודרני. מטבח קלאסי הוא לא בהכרח מטבח מיושן עם קווי דימיון לא אטרקטיביים, יש שילוב בין אלמנטים חדשים במטבח הקלאסי וה”מיושן” כביכול.

ישנם אלמנטים שמתעדכנים עם מטבח קלאסי מעוצב בקווים נקיים וקלאסיים, צבעים רכים ומעודנים, בעיצוב מסוג זה נשאר העיצוב הקלאסי אך איכות החיים משתפרת עם שילוב של מכשור חדשני.

הטכנולוגיה ואומנות העיצוב בכל רבדיה, מעניקה רובד חדש למטבח הקלאסי עם פאן מודרני חדיש – מטבח שעושים בו שילוב של אביזרים וכלים מודרניים וטכנולוגיים

  בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:  השאר פרטים
  השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  התקשר עכשיו: 0732649010

   בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים: