מטבחי הדקל מומחים בעיצוב וייצור של מטבחים מודרניים ברמה גבוהה.
מטבח מודרני במגוון רחב של חומרים לגימורים, הספסין וצבעים.

לרגל השנה החדשה - מחירים מיוחדים על כל הדגמים

מטבח מודרני – כל מה שצריך לדעת

התפקיד של המטבח השתנה בתכלית לאורך השנים. אם בעבר היה נהוג לעשות שימוש במטבח אך ורק להכנת מזון ותו לא, כיום המטבח הוא לב הבית ואנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות ארוכות. כאשר אנו באים לעצב את המטבח, ישנה נטייה לחשוב על השילוב שלו בהרמוניה העיצובית המתהווה של הבית כולו, העיצוב שלו וגודלו.
העיקרון שעומד מאחורי תכנון של מטבחים מודרניים הוא עיצוב שיכלול צבעים בהירים, קווים נקיים, משחק נכון עם התאורה בחלל ושילוב של אלמנטים כמו שיש, אי במרכז המטבח ואפילו טכנולוגיה שתוכל לעזור בהפיכת המטבח למטבח חכם.

איך תדעו שאתם מעצבים את המטבח נכון?

אינכם צריכים להיות מוטרדים יתר על המידה מן הדרך שבה תרצו לעצב את מטבח ביתכם, שכן אדריכל מטעמנו ילווה אתכם ויישם את כל הרצונות שלכם ללא שום קושי. האדריכל ידע להתייחס לאלמנטים שתרצו להתקין בחלל ואף טכנולוגיה רלוונטית שתוכל להפוך את חווית השהייה שלכם בחלל לטובה יותר.
אחד הרעיונות העיקריים סביב עיצוב של מטבחים מודרניים הוא מינימליזם. בדרך כלל מטבחים בסגנון הזה יהיו נקיים מריהוט ואלמנטים מיותרים וישדרו חדשנות, יוקרה וניקיון. השימוש בצבעים הבהירים מוסיף לתחושה זו ומעניק רובד נוסף לעיצוב של מטבחים מהסוג הזה.

עיצוב חכם של מטבחים מודרניים

בכדיי לעצב מטבח מודרני שיוכל לעמוד בסטנדרטים שלכם, יש להתייחס לגודל החלל, התקציב שעומד לרשותכם, הסגנון העיצובי המתאים לכם ועוד שלל דברים שעתידים להשפיע על התוצאה הסופית וכל התהליך של עיצוב המטבח עצמו.
לכל מטבח מודרני יש את הייחודיות שלו ומספר אלמנטים עיצוביים ההופכים אותו למיוחד ושונה מיתר המטבחים. האדריכלים שלנו יוכלו לייעץ לכם ולתת לכם הכוונה כדיי להפוך את המטבח שלכם למקום שתיהנו לבלות בו בזמנכם הפנוי.

אם אתם מחפשים חברה שתדע להקשיב לרצונות שלכם ולצד זאת גם לייעץ לכם לגבי דברים שתוכלו לעשות ורעיונות שעשויים למצוא חן בעיניכם, דקל מטבחים עשויים לספק לכם את התשובה הטובה ביותר במקרה הזה.

דקל מטבחים באים לעזור לכם
רוצים לדעת שאתם בוחרים בטובים ביותר כאשר ניצבת לפניכם המלאכה של עיצוב מטבחים מודרניים? אתם מוזמנים לבחור בחברת דקל מטבחים, מטבחי דקל- עיצוב מטבחים בסגנונות שונים: מטבחים מודרניים, מטבחים מעוצבים, מטבחים כפריים, מטבחים יוקרתיים, מטבח חכם ועוד.

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
נגישות
סגור