מטבחים כפריים

מטבחי הדקל מתמחים בעיצוב וייצור של מטבחים כפריים פרובנס ברמה גבוהה.
מאחורינו אינספור עבודות של עיצוב וייצור מטבחי פרובנס יפהפיים.

לרגל השנה החדשה - מחירים מיוחדים על כל הדגמים

הסגנון הכפרי משרה אווירה מאוד נעימה וביתית, חמימה ומשפחתית, דבר שמשפחות ישראליות רבות מעוניינות בו כאשר הן חושבים על עיצוב הבית ולכן עצם היותם של מטבחי פרובנס אלו מאוד נפוצים ואהובים איננה מפתיעה כלל וכלל.

אז מה מאפיין בעצם מטבחים כפריים?

תאורה – בדרך כלל תפקידה של התאורה בעיצוב מטבח כפרי יהיה להדגיש את האלמנטים הטבעיים בעיצוב. התאורה יכולה להגיע מהשמש או ממקור מלאכותי. במידה ואין אפשרות להאיר את המטבח באמצעות תאורה טבעית, חשוב להיעזר בגורמים מקצועיים על מנת שהם יוכלו לשלב אלמנטים של תאורה באופן מדויק ומקצועי בכדי שתהיה הבלטה לטבעיות של המטבח עצמו.

ריצוף – ברוב המקרים הבחירה תהיה בפרקט כמובן, זאת עקב השתלבותו ההרמונית עם הרעיון של עיצוב כפרי. כיום אין צורך לחשוש משילובו במטבח וזאת מכיוון שישנם פרקטים עמידים למים וכאלה שמותאמים לתנאים של המטבח. רק כמובן חשוב לבחור בריצוף שימשיך את הקו העיצובי הקיים בשאר הבית. במידה ותרצו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לריצוף המטבח, תמיד תהיה קיימת גם האופציה של ריצוף גרניט פורצלן דמויי פרקט. לא ניתן יהיה להבחין בהבדל ותוכלו ליהנות מהיתרונות של כל העולמות.

צבעים נעימים וחמים – אחד הדברים העיקריים שמאפיין מטבח כפרי זה הצבעים החמימים והנעימים לעין. צבעו הטבעי של העץ יאפיין בדרך כלל את רוב רובו של המטבח וזאת ללא כל שילוב של צבעים בהירים שעלולים לייצר ניגודיות גבוהה מידי ולשבש את ההרמוניה העיצובית בכללותה. צבעים שיאפיינו את המטבח יהיו בדרך כלל מוקה, צבעי פסטל, חום, בז׳, אפור, שחור וכל צבע כהה אחר.

עץ נמצא בכל מקום – המאפיין העיקרי של מטבחים כפריים פרובנס זה עצם כך שנעשה שימוש מאוד נרחב בעץ מסיבי. העץ מכתיב את עיצוב המטבח ומהווה את החלק הבסיסי ביותר שלו. לצד זאת, יש לציין כי במטבחים כפריים מודרניים ניתן למצוא שילוב של עץ יחד עם חומרים כמו זכוכית או נירוסטה, אשר הופכים את המטבח למודרני לצד היותו חמים ומשפחתי.

מטבחי פרובנס – קודם בוחנים את שאר עיצוב הבית

טרם בוחרים לעצב את מטבח כפרי או מטבח מודרני, יהיה כדאי לבחון את הקו העיצובי שמאפיין את שאר הבית ולהמשיך באותו סגנון עיצובי. במידה והסלון וחדרי השינה מודרניים, יהיה כדאי להמשיך באותו קו גם עם המטבח. לעומת זאת, במידה וישנו שילוב סגנונות, אפשר להיות יותר גמישים בעניין הבחירה העיצובית למבטח הביתי.

בכל מקרה, מטבח צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם אם הדבר אפשרי. הרי לא סתם ברוב תוכניות הטלוויזיה קיימים מטבחים כפריים פרובנס. הם בוחרים במטבח הכפרי עקב הרוגע והטבעיות שהוא משרה. זאת יחד עם העובדה כי הוא מבליט לחיוב את כל הפירות, הירקות וכל פרטי המזון שנמצאים עליו והופכים בולטים במיוחד.

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
נגישות
סגור