מטבחי הדקל מעצבים ומייצרים מטבחי יוקרה לקהל רחב המעוניין במטבח יוקרתי לבית חדש או כמטבח חדש לבית קיים.

לרגל השנה החדשה - מחירים מיוחדים על כל הדגמים

כמעט כל אחד מאיתנו חלם בשלב כזה או אחר על מטבח יוקרתי בביתו. ובכן, כעת ניתן להגשים את החלום. קחו בחשבון כי מטבח הנו חלק בבית שלא מחליפים כל פרק זמן קצר. לאור זאת יהיה חשוב שתרכשו אחד שתוכלו להיות שלמים עמו גם 20 שנה קדימה. במאמר הבא נספק מעט מידע חיוני בעניין מטבחים יוקרתיים.

מטבחי דקל – עיצוב ותכנון מטבחי יוקרה

כיום ישנו שפע של חברות שונות שפועלות בתחום מטבחי יוקרה ומציעות שלל אופציות שונות ללקוח. בכל אופן, במידה ואתם מתכננים ליצור קשר עם חברה מסוימת, הדבר הראשון והחשוב ביותר שתצטרכו לקחת לתשומת הלב יהיה עצם היותה חברה אשר תוכל להקשיב לרצונות ולדרישות הספציפיות שלכם. בחירתכם להיות מעורבים במהלך הזמנת המטבח תבטיח שהתוצר הסופי יהיה בדיוק לטעמכם.

נקודה נוספת שכדאי לכם לקחת בחשבון זה את הצורך לבחון את עבודות העבר שביצעה אותה חברה יחד עם קריאה מעמיקה של חוות דעת שסיפקו לקוחותיה. חברת מטבחי דקל תדע להציע לכם בדיוק את שאתם רוצים בעניין זה. מדובר בחברה המובילה בישראל בכל הנוגע למטבחים ומייצרת מטבחי יוקרה, מטבח מודרני, כפרי, חכם ועוד.
החברה מספקת שירותיה בעבור פרויקטים בכל היקף ולבתים המרשימים ביותר שקיימים היום בישראל. חברה כמו זו, שמציעה ללקוחותיה את הטוב ביותר ופועלת מתוך ניסיון עתיר שנים, תוכל לתת לכל אחד מכם תמורה מלאה להוצאה הכספית שלו בעבור המטבח החדש. זאת תוך כדי שהיא תדע להקפיד על עיצוב מרשים, שירות ללקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים.

מהם המאפיינים של מטבחים יוקרתיים ?

נוסף על העיצוב שנחשב מאוד מיוחד ומעניין למראה, בדרך כלל יהיה מדובר במטבחים המאופיינים בדרך ייצור הרבה יותר קפדנית וזאת לצד שימוש בחומרי גלם יקרים ונדירים יחסית. דוגמה מסוימת יכולה להיות עצם זה שמטבחי העץ מעוצבים, מקושטים ומגיעים לכדי רמת גימור סופית על ידי גורם מקצועי שעוסק בתחום המטבחים מזה שנים ומתמחה בעבודות עם עץ. מומחיות זה החלק החשוב ביותר פה.

חריטות מבוצעות באמצעות מכונת ה – CRC המתקדמת, נעשה שימוש בעץ אירופאי יוקרתי בלבד ומושם דגש עצום על הדיוק של כל עבודה שמבוצעת כחלק מהכנת המטבח הכולל.

ישנם לא מעט אנשים שתוהים ומתלבטים בכלל הנוגע לעיצוב ביתם. בין אם מדובר על עיצוב הסלון, הפריטים בחדר השינה, צבע הקירות או הרצפות שיבחרו לשלב בגינה. במידה ואתם כאלה, סביר להניח כי תקדישו את רוב המחשבה ותשומת הלב שלכם למטבח הביתי. זאת מתוך הבנה של מרכזיותו בבית.

מטבח יוקרתי לבית – כיצד בוחרים?

עיצוב מטבחים הוא נושא לא פשוט המשפיע על כל עיצוב הבית ומצריך יד מקצועית.
לאחר שכבר הבנו כי עיצוב מטבח ביתי ניחן בדרך כלל במרכזיות עצומה והשפעה רבה על העיצוב של הבית, כעת עלינו לוודא כי נעשית בחירה במטבח שבאמת יתאם את הבית. כאשר בוחרים לרכוש מטבח יוקרתי חדש יהיה כדאי לקחת בחשבון את עיצוב הבית הקיים ולוודא כי הוא מותאם לו מבחינת צורתו, סגנון עיצובו, הצבעים שמאפיינים אותו וכל היבט אחר. קורלציה בתוך המטבח עצמו ובינו ובין שאר הבית יהיו קריטיים בעצם. בכל אופן, תוכלו פשוט ליצור קשר עם המומחים של דקל מטבחים על מנת שיסייעו לכם עם בחירה מדויקת ומקצועית של מטבחים יוקרתיים!

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
נגישות
סגור