מטבחים בצבע

מטבחים בצבע: לצאת האיזור הנוחות

מטבחים בצבע – לשלב צבעים במטבח – להוסיף קצת צבע לבית שלכם.

אנו בחברת “מטבחי דקל” מייצרים מטבחים בצבע בהתאמה לדרישות לקוחותינו. המטבחים מיוצרים בכל מידה אפשרית (כמובן אם אין בעיה תקנית) וכל אלמנט במטבח מקבל את מלוא תשומת הלב עד ירידה לפרטים הקטנים ביותר. ייצור מטבחים בצבע הינו פרטני ומותאם לכל חלל אפשרי.

הצבעוניות צריכה לבוא לידי ביטוי ולהופיע בצורה לא מובנת מאליו, מפתיעה. לשלב ארונות, או דלתות של ארונות מטבח בצבעים שונים, קרמיקה לבנה, או להפתיע עם ריצוף בצבעים חמים או קרים , לא ממש חשוב, מספיק שהצבע יפתיע ויגרום לתחושת חידוש וחדשנות צבעונית במטבח. מטבחים צבעונים הם מטבחים כייפיים, קלילים בהחלט לא סטנדרטים.הצבע מרחיב את הלב, ואם אתם אוהבים צבע מסויים, אנחנו ממליצים לא לוותר עליו ולהשתמש בו במטבח, אם זה בריצוף או בחיפוי קירות המטבח, לא להתבייש מכיוון שהכח של העיצוב מגיע מהצבע שיוצר את האוירה ואת המשמעות של החלל שאותו אתם מעצבים, במקרה הזה – המטבח. האוירה של המטבח שיוצר הצבע המתאים לכם, הצבע שאיתו אתם הכי מתחברים משפיע על איכות החיים שלכם.

מטבחים בצבע – חומרי גלם צבעוניים

אנו משתמשים רק בחומרים שעברו תהליך של תו תקן לייצור. גוף הארון ומדפי פנים הארון עשויים מלבידים (סנדוויץ) עובי 18 מ”מ מסוג פנדה גרין. העץ עובר תהליך עישון נגד תולעים ותהליך השבחה נגד התנפחות במים ומצופה מ-2  הכיוונים    בפורמייקה. גב הארון הינו דיקט עץ עובי 4 מ”מ

  מסד הארון הינו קשיח איכותי ודלתות המטבח עשויות עץ מלא בשילוב מ.ד.פ

מטבחים בצבע – חדרי צבע לייצור מטבחים צבעוניים

במפעלנו 3 חדרי צבע מתקדמים, ביניהם חדר צבע עם בקרת אקלים ממוחשבת. כל חלק המרכיב את המטבח (דלתות, ציפויי צד, דלפקים, קרניזים, קורות וכו’) עוברים תהליך מלא של שיוף וצביעה במספר שכבות לאחר תהליך הייבוש בחדר הממוחשב מתקבלת תוצאה של צביעה חלקה ונקיה מאבק ונזילות היוצרת מטבח בצבע יוקרתי. החדר הינו חדר סטרילי ואטום וחלקי הצבע יוצאים איכותיים ומוקשים ברמה אחידה מה שמבטיח איכות צביעה לאורך שנים ללא פיצוצים, סדקים, כתמים או תקלות.

כל מחלקות הייצור במפעל הינן ממוכנות וזאת על מנת ליצור מטבחים בצבע ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. החל מסוללת מסורים ממוחשבים שחותכים כל חלק בארון המטבח ברמת דיוק של מילימטר, מכונת קנטים ממוחשבת שמדביקה את הקנט חותכת ומקציעה לצורך קבלת כיסוי מדויק ואיכותי, מכונות קידוח אוטומטיות למיקום חלקים נשלפים ומגירות בדפנות הארון, מכונות אוטומטיות לקידוח דלתות ושתילת הצירים, מכונות אוטומטיות לייצור מגירות באיכות הגבוהה ביותר בעולם.

מתמחים בעיצוב וייצור של מטבחים בצבע ברמת גימור גבוהה, מטבחים איכותיים לכל החיים.

מטבחים צבעוניים – שבירה של קוצנזוס

ישנם אנשים שמחפשים ליצור תחושה של ביתיות וקלילות למטבח שאותו הם בונים או מחדשים על ידי שימוש בצבע. צבעוניות מוספיה קלילות למטבח ויש אנשים שמוצאים מטבח לבן או קלאסי משעמם ורוצים להפיח קצת חיים במטבח שאותץו הם מעצבים – מטבחים בצבע – על מנת לכסות את נושא הצבעוניות במטבח – נשתמש בחומרי גלם צבעוניים, לא רק ארונות ודלתות מטבח צבעוניות  אלא גם הריצוף או חיפוי הקירות יכולים להיות צבעוניים מעט..

עצות לבחירת צבעים ואיך לשלב אותם במטבח

כידוע כבר לצעים יש אנרגיות וביכולתם להשפיע על מצב הרוח שלנו ועל האוירה הכללית במקום מסויים, הם מכתיבים את האוירה ששוררת במטבח. איזה כוח יש לכל צבע ובאיזו צורה הוא יכול להשפיע עלינו.

 • מטבח אדום – מטבח צועק ונועז

אדום הוא צבע מאוד דומיננטי וחזק, צבע נועז וחם. והגוון החזק והכהה של האדום יכול להיותץ קצת יותר מידי דומיננטי למטבח או לכל חלל שהוא לכן במטבח משלבים את הצבע האדום בגוונים הבהירים שלו.האדום יכול להתאים מאוד למטבח, אך חשולדעת לשלב אותו בצורה הנכונה מכיוון שעודף אדום במטבח יכול ליצור מתח ולחמם את אוירת המטבח בצורה מוגזמת. חשוה לשלב את האדום במינונים קטנים , על ידי שילוב של ריהוט ואביזרים בצבע אדום אבל לא לצבוע אתכל הקיר למשל באדום.

 • מטבח צהוב – מטבח שמח וקורן

הצהוב הוא צבע מאוד חזק גם כן אבל גם צבע מאוד שמח שמסמל את השמש ואת האור, לכן הוא צבע חם, חשוב להשתמש בגוונים הבהירים שלו. צבע שמעורר שמחה ועליזות, אל תתביישו להשתמש בו.

 • מטבח ירוק –  מטבח בגוונים של הטבע 

הירוק הוא צבע שמתקשר לטבע, ולאדמה לכן הוא צבע שמשדר רוגע, בטחון, צבע שמח וחי שיכול להתאים מאוד למטבח בגוונים הנכונים. הירוק מחובר לטבע ולכן הוא צבע שמרפא והוא יכול להשרות איזון ורוגע במטבח. חשוב שיהיו יריקות של ירוק שישתלבו במטבח בצורה עדינה.

מומלץ להשאיר את הקירות בצבע לבן או בהיר על מנת ליצור קונטרסט על ידי הריהוט הצבעוני. לפני שאתם מתחילים לתכנן את הצבע של המטבח תחשבו קודם כל על הצבע של הרצפה, זה הבסיס לבחירת צבע למטבח  – הרצפה צריכה לשדר הרמונה צבעונית על שאר הצבעים במטבח.

  בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:  השאר פרטים
  השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  התקשר עכשיו: 0732649010

   בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים: