מטבחים קלאסיים

מטבח קלאסי הוא מטבח המתוכנן ומעוצב בקפידה, בעוד הגימורים והפרטים הקטנים מקבלים תשומת לב מיוחדת ונעשים בדיוק מירבי.
מטבח קלאסי ישראלי בצבע
מטבח קלאסי מעוצב
מטבח קלאסי בעיצוב מיוחד
מטבח קלאסי של מטבחי הדקל
טל מאיו ועדי פישטון המעצבת דקל מטבחים
מטבח יוקרתי יקירה בן אפרים - מטבחי דקל
מטבחי דקל- יקירה בן אפרים
יקירה בן אפרים- דקל מטבחים
עיצוב מטבח עי שרה מאור- מטבחי דקל
עיצוב מטבח שרה מאור- מטבחי דקל
מטבחים קלאסיים- קונפורטי עדי- מטבחי דקל
מטבח קלאסי- קונפורטי עדי- מטבחי דקל
מטבח קלאסי בעיצוב מינימלי
מטבח קלאסי מודרני מבית מטבחי דקל
מטבחים קלסיים / מודרניים - מטבחי הדקל
מטבח קלאסי לבן
מטבח קלאסי
מטבחים קלאסיים
מטבח קלאסי - מטבחי דקל
מטבחים קלאסיים - מטבחי דקל
מטבחים קלאסיים - מטבחי הדקל

מטבחים קלאסיים בשילוב אקלקטי

המונח מטבחים קלאסיים טומן מאחוריו מספר רעיונות שונים שבאים לידי ביטוי ברוב רובם של הבתים הקיימים בארצנו ובכל רחבי העולם. עיצוב קלאסי נחשב לעיצוב עדין וניטרלי. עיצוב כזה יכול להיות מאופיין בקירות שלבים ושילוב אקלקטי של רהיטים ממספר סגנונות עיצוב ודורות. לעומת זאת עיצוב אירופאי קלאסי נחשב יותר מוקפד וכזה שמאופיין בפרטים של צורות ובדים ברמת ייצור מאוד גבוהה ומוקפדת.

מטבחים קלאסיים מעוצבים בהתאמה אישית

כמו הרבה דברים אחרים, גם עיצוב מטבח קלאסי דורש לא מעט מהאדם על מנת להגיע לתוצאות מעוררות השראה. כך למשל, בכדי להתחמק מהבנאליות שמאפיינות את המטבחים הקלאסיים של ימינו, חשוב לתת לשרעפים לפרוץ כחלק מסיעור מוחות מוקפד שתבצעו עם מעצב הפנים וזאת ככל שרק יידרש.

הבנתכם את שפע האפשרויות והיכולת להביא לכדי מפץ מבחינה עיצובית תהיה מכרעת בעניין זה. מומלץ לקחת את הזמן ולוודא כי אתם יודעים כיצד להפוך את עיצוב החלל לכזה שתהיו מסופקים ממנו גם שנים רבות לאחר תום עבודות העיצוב. מטבחים קלאסיים יכולים להיות מרהיבים ביופיים אם יודעים כיצד לגשת אל העבודה העיצובית.

מטבחים קלאסיים: מאפיינים

מטבח קלאסי מאופיין בקוים חדים, בהרמוניה עיצובית שבאה לידי ביטוי בקוים ובצבעים נטרליים ונקיים.
במטבח הקלאסי הכי חשוב הוא לדעת ליצור הרמוניה בים כל החומרי גלם השונים שמאפיינים סגנונות עיצוביים שונים, מיזוג בין סגנונות שמשלים את עצמו.
מטבח קלאסי הוא לא כמו שהרבה נוטים לחשוב – מטבח פשוט או מטבח סטנדרטי אלי בדיוק ההפיך, הגרסה המודרנית של המטבח הקלאסי עושה שימוש בזכוכית, שיש, עץ, וחומרים נוספים הכל ביחד.

היעזרות במעצב פנים תהיה חיונית עד מאוד בייחוד כאשר מדובר על מטבח אשר מאופיין בעיצוב אקלקטי במידה כזו או אחרת. בעזרת המעצב תוכלו להיות הרבה יותר רגועים בכל הנוגע להתאמה שתהיה בחלל ושביעות הרצון שתבוא לאחר מכן. כדאי לצפות בתיק העבודות של מעצב הפנים העתידי לתכנן את המטבח שלכם בכדי להבין את הקו העיצובי שלו ולראות אם הוא לטעמכם, כך תדעו למה לצפות ולא יהיו הפתעות לא רצויות בסופו של הליך.

מטבחים קלאסיים – מודרניים

 מטבח קלאסי – מודרני הוא שילוב של אלמנטים קלאסיים בעיצוב המודרני. מטבח קלאסי הוא לא בהכרח מטבח מיושן עם קווי דימיון לא אטרקטיביים, יש שילוב בין אלמנטים חדשים במטבח הקלאסי וה”מיושן” כביכול. ישנם אלמנטים שמתעדכנים עם הטכנולוגיה ואומנות העיצוב בכל רבדיה, מעניקה רובד חדש למטבח הקלאסי עם פאן מודרני חדיש – מטבח שעושים בו שילוב של אביזרים וכלים מודרניים וטכנולוגיים

מטבח קלאסי מעוצב בקווים נקיים וקלאסיים, צבעים רכים ומעודנים, בעיצוב מסוג זה נשאר העיצוב הקלאסי אך איכות החיים משתפרת עם שילוב של מכשור חדשני.

מטבחי דקל- עיצוב מטבחים קלאסיים על פי בקשת הלקוח על פי הסגנון העיצובי הישראלי שמאפיין את המטבחים הישראלים – מטבחים קלאסיים ומטבחים יוקרתיים ושונים כל אחד מהשני.

אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר בהקדם האפשרי וזאת בכדי שנוכל לסייע לכם עם עיצוב מטבח קלאסי בדיוק על פי רצונכם.

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast