פרזול מתקדם

 

מטבחים
אנו גאים להציג לכם את מגירות Grass (אוסטריה).
חברת Grass היא חברת המגירות מהמובילות בעולם.
חברות המטבחים המובילות באירופה גאות להציג מטבחים מתקדמים ואיכותיים עם מגירות אלו שהמאופיינות בעמידות, איכות, כושר נשיאה גבוה במיוחד ועיצוב נקי וחדשני.
אנו במטבחי הדקל נוהגים לספק את המטבחים שלנו עם מגירות מדגם Nova Pro Scala ומדגם Nova Pro Delux.
הראשון מגיע בגווני גרפיט או לבן ואילו השני בגווני אפור מטאלי או לבן.
שני הדגמים מגיעים עם דופן מזכוכית במגירות הגבוהות ומוטות העמקה במקרה הצורך.
בארונות מזווה ניתן לשלב מגירות פנימיות תואמות.
אנו משתמשים בפרזולים מהמובילים בעולם המשמשים גם את החברות המובילות והמקצועיות ביותר. צירי הדלתות הינם של חברת בלום האוסטרית – כל הצירים מגיעים עם מנגנון טריקה ומחוברים עם קליפ לתושבת שמורכבת בגוף הארון. פעולת הכיוון נעשית במבנה הציר עצמו כך שפירוק הדלתות מהגוף אינו משפיע על כיווני הדלתות. מסילות המגירות הינם של חברת גראס האוסטרית. יכולת הנשיאה של מגירות אלו היא 40 ק”ג למגירה רגילה ו70 ק”ג למגירה רחבה ועמוקה, לעומת 30 ק”ג ו50 ק”ג בחברות מטבחים מתחרות, מה שמבטיח חוזק ועמידות לאורך שנים.
צירי הדלתות של חברת בלום האוסטרית
מסילות המגירות של חברת גראס האוסטרית
מסילת המגירה הינה מסילה מלאה, דבר המקנה לה יציבות ונוחות בשימוש. חזית המגירה ניתנת לפירוק בקלות לצורך תחזוקה וניקיון. כחלק מהתפיסה החדשנית שלנו, אנו משווקים את מגירות ה”נובה פרו סנסוטרוניק” – המגירות היחידות הנשלטות ע”י מחשב. לכל מגירה סנסורים שמזהים מגע לצורך פתיחה וסגירה. המערכת החכמה מונעת התנגשות ע”י מנגנון בקרה מתקדם.
מגירות ה"נובה פרו סנסוטרוניק"
בתחום הקלפות אנו משווקים את המנגנונים של חברת קסבומר הגרמנית – זהו המנגנון האיכותי ביותר שקיים להרמת קלפות. מעבר לכך, על מבת להבטיח מוצר עמיד וחזק, מורכבים במנגנון זה גם 2 צירי דלת לגוף מעבר לזרועות הצד – שילוב מנצח בין 2 חברות מובילות בארון אחד, מה שמונע דפורמציות בדלת ומבטיח איכות כיוונים לאורך שנים. אנו מספקים מבחר רחב מאד של ידיות לארון המטבח מהחברות המובילות בתחום. ידיות אינטגרליות, ידיות המותקנות על הדלת (מסופקות כחלק מהזמנת המטבח וללא חיוב נוסף- מהמבחר הגדול הקיים בסניפים) וכן ידיות בהזמנה מיוחדת. >>  קטלוג מטבחים מעוצבים <<
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 0732649010

    בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים: