מטבח פרובנס

מטבחי פרובנס יוקרתיים של מטבחי הדקל
עיצוב מטבח פרובנס
מטבחי פרובנס
מטבח בסגנון כפרי פרובנס
פרזול במטבח סגנון פרובנס
יוקרה וכפריות במטבח אחד
עיצוב מטבח פרובנס מירב אייכלר
כלים ואביזרים בסגנון כפרי פרובנס
מטבחים כפריים פרובנס בעיצוב אישי- מטבחי דקל
מטבחים כפריים פרובנס - מטבחי דקל
מטבחים כפריים שימוש בעץ
מטבח פרובנס יוקרתי ומודרני
מטבח פרובנס הוא מטבח רחב שמשדר טבע
מטבח פרובנס צבעוני
מטבח פרובנס ריצוף כפרי

מטבח פרובנס  –  להרגיש את הטבע בתוך המטבח

מטבח פרובנס הוא מטבח בייתי, חלל מרווח בו מתכנסים לעיתים קרובות דיירי הבית ומשתפים ביניהם את חוויות היום. מטבח פרובנס משדר אוירה בייתית וחמימה, אוירה של בית חם ורגוע. אם אתם חושקים לבנות מטבח כפריים בסגנון פרובנס זה לא אומר שחומרי הגלם צריכים להיות מיושנים, הם רק צריכים להראות מיושנים אבל חומרי הגלם הם חדישים
זאת לא חובה להשתמש בחומרים ישנים ואולי פחות טובים מחומרי גלם חדישים ואיכותיים יותר, אפשר לשמור על עיצוב כפרי ולהשתמש בחומרים מהעולם החדש. מטבחים כפריים הם ברובים בצבעי פסטל, תכלת או ירוק, והשימוש בעץ הוא ניכר מאוד. משטחי העבודה, ארונות המטבח, הדלתות מטבח, רובם מעץ לעיתים גם עץ מלא, מכיוון שהעץ הוא חומר גלם עם חיבור לטבע ולאדמה ומטבחי פורבנס בסופו של דבר הם מטבחים כפריים, מקורם בכפר פרובנס שבצרפת ולכן הסגנון הפרובנסי הוא סגנון עיצובי מאוד כפרי, ונעשה בו שימוש רב בצבעים ומחומרי גלם שמקורם בטבע.

מטבח פרובנס של מטבחי הדקל – כפרי אבל משדר יוקרתיות ואלגנטיות באותו הזמן

  • תאורה במטבח פרובנס  – אין שימוש בתאורת פלורסנט במטבח הכפרי או כל תאורה סינטטית אחרת.מכיוון שהמטבח הכפרי הוא עם דגש על ההתקרבות לטבע ולאמא אדמה, נוכל למצוא במטבח הכפרי המון ויטרינות גדולות דרכן נכנסת השמש, חלונות שמעניקה תאורה טבעית. מטבחים כפריים הם מטבחים שנעשה בהם שימוש נרחב בעץ – אם רוצים לשלב אלמנטים מודרניים משלבים עם העץ נירוסטה או זכוכית.

במטבחים כפריים ניתן לראות שילוב של ריצופים למטבח בצבעים שונים ומעבר לזה שילוב בחומרי גלם שונים שיותרים עיצוב מעניין ושונה לריצוף המטבח. ריצוף מעץ או דמוי עץ, פרקטים בצבעים שונים, כאלה שעמידים למים אבל מותאמים למטבח.

קיימים אינספור עיצובים וגרסאות למטבח פרובנס בגרסה המודרנית ולכן מומלץ לקבל הדרכה בנושא, הנחייה מכוונת ומקצועית מהצוות ש מטבחי הדקל על המאפיינים של מטבחי פרובנס והאלמנטים העיצוביים שלהם. אתם מוזמנים להגיע לאחד מסניפינו בבאר שבע או ביבנה, להתרשם מקולקציית המטבחים המעוצבים שלנו בכל הסגנונות העיצוביים. הצוות שלנו ילווה אתכם בכל שלב מתהליך הבחירה עד שלב של הרכבת המטבח הכפרי בביתכם.

 

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast