מטבח עם אי

כאשר משפצים או כאשר בונים בית, עולים הרבה הגיגים, שעל גבי נייר עשויים להיראות נפלא, בין הטרנדיים שבהם קיים מטבח עם אי. אבל הלכה למעשה, כאשר אתם מתחילים במלאכת העיצוב והתכנון של המטבח, בין אם זה מטבח סגנונות שונים, מטבח כפרי או מטבח מודרני, עליכם לתת את הדעה שלכם הודות במידה ורעיון זה יהיה מעשי ואיך הוא ייתן פתרון אידיאלי עבור תושבי הבית, אשר עושים שימוש במטבח, בשל כך כאשר מתבצעת בחירה בין מטבח עם אי או לבין דלפק יש לשים לב למגרעות לבין המעלות של כל חלופה ולוודא תועלת אל מול עלות ולהתייחס אל הדרישות של בני המשפחה כנגד המבנה והן הגודל של המטבח שלכם.

מדוע נדרש מטבח עם אי?

קיימים המון גורמים עבור בניית אי במטבח שלכם. קודם כל, החזות. פריטים אלו משקפים אקסקלוסיביות, הינם מאופיינים כשיא הטרנדיות הכי חמה ובכל מטבח מסוגנן הם נמצאים, בשל כך אי מוגדר במציאות של היום כפריט הכרחי, שכל מטבח אשר הינו פנסי אמור להתאבזר בהם. במקביל לכך, עליכם להבין, כי  עסקינן בשני פרמטרים זהים אך נבדלים זה מזה מן התשתית שלהם ובשל כך יש להיות עומדים על הפער ביניהם על מנת לבצע בחירה של החלופה הכי הולמת לדרישות שלכם. כדי לבצע החלטה מה נדרש עבור המטבח שלכן יש לבנות בו אי.

כשמו כן הוא, מטבח עם אי מהווה יחידה אינדיבידואלית הניצבת במרכז המטבח שלכם ולא סמוכה לארון או לקיר. לפעמים יחידה כזו תורכב מכיור, מכיריים ואף ממקומות של ישיבה עבור כל דרי הבית שלכם. על מנת לבצע החלאה במידה ועסקינן במענה ההולם אצכן, צריך לוודא את החסרונות ואת היתרונות של מטבח עם אי.

מטבח עם אי – חסרונות

אי למטבח לא יתאים כל מטבח מודרני, בדרך כלל הוא מעניק פתרון רק עבור חלל רב. בחלל יותר מועט אי עשוי לאטום את החלל אל מול הסלון שלכם ולהסב נזק בהרגשה של מרחב. בנוסף לכך, מרבית האיים גבוהים, דבר אשר הופך את האכילה בסמוך אליהם לפחות נינוחה, בשל כך כי ישיבה על כיסא של בר מייתרת את הדרישה בשולחן של אוכל מנגד עשוי אף לסבך את הסגנון ולהעמיס על החלל.

מטבח עם אי – יתרונות

יתרונות – אי למטבח מעניק שטח של אפסון ועוד עבודה. בחלל רב הוא ביותר מושך ואף טרנדי. הוא בא בהמון סגנונות, סוגים וגודל ומעניק המון לסגנון ולאווירה. צירוף של ארון תחת אי עשוי לשמש מי מבינכם עבור אפסון של מחבת ושל סיר ולעתים אי מייצר את הדרישה בשולחן אוכל, בשל כך שאפשר לסגנן אי בשני מפלסים ולייעד אותם למקום של אכילה.

את מי הולם מטבח עם אי? מטבח עם אי מהווה מענה נהדר עבור מי מבינכם אשר מעוניין להגדיל את שטח האפסון שלכם, באופן זהה את שטח עבודה שלו אפשר לתכנן אי שיורכב ממדף ומארון בו והן להפוך אותו למשטח של עבודה נוסף שאפשר לקצוף, למהול, לאפות ולבשל על גביו.

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast