מטבח כפרי

מטבחי הדקל מתמחים בעיצוב וייצור של מטבחים כפריים פרובנס ברמה גבוהה. מאחורינו אינספור עבודות של עיצוב וייצור מטבחים יפהפיים בעיצוב כפרי
מטבחים כפריים בסגנון פרובנס
מטבחים כפריים פרובנס בעיצוב מטבחי הדקל
מטבח כפרי לבן
מטבח כפרי לבן בשילוב עץ
מטבח בסגנון כפרי פרובנס
מטבח כפרי פרובנס
מטבח עם אי - כפרי
מטבח כפרי הדקל
אדריכלית ענת זיו- מטבחים כפריים
אדריכלית ענת זיו- מטבח כפרי
מטבח כפרי פרובנס בעיצוב אישי - מטבחי דקל
מטבחים כפריים פרובנס בעיצוב אישי- מטבחי דקל
מטבחים כפריים בעיצוב אישי
מטבח בצבע ירוק
מטבח כפרי - עיצוב אישי - מטבחי הדקל
מטבחים כפריים פרובנס - מטבחי דקל
מטבחים כפריים שימוש בעץ
מטבחי דקל - מטבחים כפריים
מטבחי דקל - מטבחי פרובנס
מטבח כפרי פרובנס
מטבחים כפריים - מטבחי דקל
מטבחי פרובנס - מטבחי דקל
מטבח כפרי
מטבח כפרי מעוצב- מטבחי דקל
אי באמצע המטבח

מטבח כפרי משרה אווירה מאוד נעימה וביתית, חמימה ומשפחתית, דבר שמשפחות ישראליות רבות מעוניינות בו כאשר הן חושבים על עיצוב הבית ולכן עצם היותם של מטבחים כפריים בסגנון פרובנס אלו מאוד נפוצים ואהובים איננה מפתיעה כלל וכלל.

מטבחים כפריים – מאפיינים

תאורה – בדרך כלל תפקידה של התאורה בעיצוב מטבח כפרי יהיה להדגיש את האלמנטים הטבעיים בעיצוב. התאורה יכולה להגיע מהשמש או ממקור מלאכותי. במידה ואין אפשרות להאיר את המטבח באמצעות תאורה טבעית, חשוב להיעזר בגורמים מקצועיים על מנת שהם יוכלו לשלב אלמנטים של תאורה באופן מדויק ומקצועי בכדי שתהיה הבלטה לטבעיות של המטבח עצמו.

ריצוף – ברוב המקרים הבחירה תהיה בפרקט כמובן, זאת עקב השתלבותו ההרמונית עם הרעיון של עיצוב כפרי. כיום אין צורך לחשוש משילובו במטבח וזאת מכיוון שישנם פרקטים עמידים למים וכאלה שמותאמים לתנאים של המטבח. רק כמובן חשוב לבחור בריצוף שימשיך את הקו העיצובי הקיים בשאר הבית. במידה ותרצו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לריצוף המטבח, תמיד תהיה קיימת גם האופציה של ריצוף גרניט פורצלן דמויי פרקט. לא ניתן יהיה להבחין בהבדל ותוכלו ליהנות מהיתרונות של כל העולמות.

צבעים נעימים וחמים – אחד הדברים העיקריים שמאפיין מטבח כפרי זה הצבעים החמימים והנעימים לעין. צבעו הטבעי של העץ יאפיין בדרך כלל את רוב רובו של המטבח וזאת ללא כל שילוב של צבעים בהירים שעלולים לייצר ניגודיות גבוהה מידי ולשבש את ההרמוניה העיצובית בכללותה. צבעים שיאפיינו את המטבח יהיו בדרך כלל מוקה, צבעי פסטל, חום, בז׳, אפור, שחור וכל צבע כהה אחר.

עץ נמצא בכל מקום – המאפיין העיקרי של מטבחים כפריים פרובנס זה עצם כך שנעשה שימוש מאוד נרחב בעץ מסיבי. העץ מכתיב את עיצוב המטבח ומהווה את החלק הבסיסי ביותר שלו. לצד זאת, יש לציין כי במטבחים כפריים מודרניים ניתן למצוא שילוב של עץ יחד עם חומרים כמו זכוכית או נירוסטה, אשר הופכים את המטבח למודרני לצד היותו חמים ומשפחתי.

מטבח כפרי – עיצוב המטבח בהתאם לסגנון העיצובי של הבית

טרם בוחרים לעצב את מטבח כפרי או מטבח מודרני, יהיה כדאי לבחון את הקו העיצובי שמאפיין את שאר הבית ולהמשיך באותו סגנון עיצובי. במידה והסלון וחדרי השינה מודרניים, יהיה כדאי להמשיך באותו קו גם עם המטבח. לעומת זאת, במידה וישנו שילוב סגנונות, אפשר להיות יותר גמישים בעניין הבחירה העיצובית למבטח הביתי.

בכל מקרה, מטבח צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם אם הדבר אפשרי. הרי לא סתם ברוב תוכניות הטלוויזיה קיימים מטבחים כפריים פרובנס. הם בוחרים במטבח הכפרי עקב הרוגע והטבעיות שהוא משרה. זאת יחד עם העובדה כי הוא מבליט לחיוב את כל הפירות, הירקות וכל פרטי המזון שנמצאים עליו והופכים בולטים במיוחד.

מטבח כפרי – סוגים

  • מטבח כפרי שבו העץ שולט – ארונות המטבח, הדלתות, משטחי ההבישול כולם מבוססים על חומר הגלם עץ.
  • מטבח כפרי בצבע אחיד – כל צבע שהוא בעיקר הצבע הלבן
  • מטבח כפרי בצבעים מהטבע – כחול, ירוד, חום – מטבח כפרי שמשדר נטו אוירה של כפר
  • מטבח כפרי בשילוב שני חומרי גלם מאוד שונים אחד מהשני – זכוכית שמשדרת יותר חדשנות, מודרניות ועץ שמשדר את ההפך, את הטבעי
  • מטבח כפרי קלאסי – מה המאפיינים שלו? המטבח הכפרי שבסיסי שעליו בנו והמשיכו לעצב גרסאות על גרסאות של מטבחים כפריים הוא מטבח שמשדלב שני חומרי גלם טבעיים – עץ ואבן
  • מטבח כפרי – מודרני – במטבח כזה נעשה שילוב של של צבעים “כפריים” עם חומרי גלם חדשים ומודרנים יותר

השתכנעתם? אתם חושבים לעצב את המטבח שלכם בסגנון של מטבח כפרי? תנו לנו לעזור לכן, צרו קשר ואנחנו נעזור לכם לבנות את המטבח הכפרי החלומי שלכם!

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast