מטבח יוקרתי: מאפיינים וקוים עיצוביים

מהו מטבח יוקרתי? מה מאפיין את המטבח שלכם בתור מטבח יוקרתי? האם אלו כלי המטבח היוקרתיים שרככתם בטיול בצרפת? או האם אלה המכשירים האלקטרונים החדישים המילה האחרונה בעולם המכשירים החשמליים של עולם המטבחים

ישנם מספר מאפיינים עיקריים שהופכים את המטבח שלכם ממטבח קלאסי, מודרני או כפרי למטבח כפרי יוקרתי או כל סגנון עיצובי אחר…אבל של הביוקר.

עולם עיצוב המטבחים מתמקד באלמנט מאוד חשבו במטבח והוא חומר הגלם שבו בוחרים להשתמש. חומרי הגלם שירכיבו את המטבח הם מרכיב חשוב בהכרעה האם המטבח שלכם יוקרתי או לא. אחד החומרי גלם שמעניקים יוקרתיות למטבח הוא נירוסטה, שהוא חומר גלם מאוד יקר.

מטבח יוקרתי עד כמה יקר הוא יכול להיות?

עלות של מטבח נקבעת על פי מטר רץ. המחיר לפי מטר רץ של של מטבח מעץ מלא הוא גבוה משמעותית בנוסף למטבח זכוכית. בסופו של דבר המילה האחרונה במטבחי היוקרה היא הטכנולוגיה של המטבח. ניתן לאמר כי מטבח חכם הוא בין המטבחים היקרים שיש בגלל הטכנולוגיה המתקדמת, כמו לחצנים שמפעילים חלקים במטבח או כיורי שיש או ברזי זהב. אביזרי הפרזול של המטבח מייקרים מאוד את המחיר של המטבח, כי הם יכולים להגיע המגוון עיצובים ופונקציות.

אחד המאפיינים המאכזיים במטבח יוקרתי הוא אלמנט העיצוב האישי של המטבח. מטבח שלא נקנה כיחידה מוכנה אלא מעוצב ומתוכנן בקפידה על ידי בעליו. חומרי הגלם והצבעוניות של השולחן, המשטחים, הדלתות וארונות המטבח, התאורה, אביזרי הפרזול, הכיורים, הברזים וכל השאר כמו כלי מטבח מעוצבים, הם החלטות משולבות של בעל המטבח ומעצב המטבחים. במטבח יוקרתי הגימור של המטבח הוא ברמה ללא פשרות, וניתן לראות את היסודיות, את הדקדקנות שבפרטים. חיפוי המטבח הוא אלמנט עיצובי מאוד יוקרתי שמעלה את מחיר המטבח בצורה משמעותית, ומשפיע על האיכות שלו ומבסס את המטבח כמטבח יוקרתי.

המאפיינים של המטבח היוקרתי

  • עיצוב אישי – מטבח בהתאמה אישית – עיצוב ותכנון של כל פרטי המטבח וירידה לפרטים
  • תאורה – תכנון סוג התאורה בהתאם לכל איזור במטבח
  • מוצרי פרזול – משפיעים על הגדרותו של המטבח כיוקרתי.
  • חומרי הגלם – משטחי העבודה, הריצוף, דלתות וארונות, תריסים
  • חיפוי קירות – תורם למראה המטבח בצורה משמעותית ותתפלאו לשמוע עד כמה הוא יכול להיות שימושי מלבד התרומה האסתטית שיש לו. חיפוי קירות מגן בסופו של דבר על קירות המטבח מסימני לכלוך, מים, עובש או מכות שהקירו יכול לקבל. לכן חשוב לדעת לבחור חיפוי לקיר שיהיה פרקטי כלומר קל לתחזוקה ולניקוי ועמיד כמובן והזכוכית הוא חיפוי קיר למטבח מומץ ליוקרתי מאוד כמו השיש בכל הצבעים והמרקמים.

 

מטבח יוקרתי שחור

אין ספק שהשחור הוא צבע שמשדר אלגנטיות, יוקרתיות ופאסון מסויים. המטבח מקבל רושם של מטבח יוקרתי כאשר הוא מעוצב בצבע שחור או בגוונים שונים של שחור, גוונים מונוכרומים. כמובן שאין כמו שיש שחור כמשטח עבודה, הרי הוא חומר גלם יקר מאוד. במטבחי הדקל יש לנו קולקצייה מרשימה של מטבחים יוקרתיים בשחור. המטבחים המודרנים כיום הם לעיתים תכופות בשחור. זהו סגנון עיצובי חדש שנהייה יותר פופלארי עם הזמן וזהו המראה החדש והחדשני של המטבחים המודרנים נכון להיום.

יש המון יוקרה וסטייל,  במטבחים שחורים וגם קצת מסתוריות ואפשר לשלב אותו עם חומרי גלם שונים כמו הזכוכית או המתכת. אם אתם רוצים להוסיף יוקרה ומסתוריות למטבח שלכם, אנחנו מליצים על המטבח השחור. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו מטבח שחור, זה לא סגנון עיצובי שמתאים לכל אחד. בדרך כלל רואים מטבחים מאוד יוקרתיים מעוצבים בשחור, בעיקר מטבחים טרנדיים מאוד, שמעודכנים בכל החידושים האחרונים הקיימים בתחום המטבחים. במטבח השחור יש המון תחכום וגם לנו במטבחי הדקל יש הרבה מה להציע בתחום מטבחי היוקרה. אל תהססו לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר מאנשי הצוות שלנו

 

 

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229

    בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים: