מטבחים בצבע

מטבחים בצבע – לשלב צבעים במטבח – להוסיף קצת צבע לבית שלכם.

אנו בחברת “מטבחי דקל” מייצרים מטבחים בצבע בהתאמה לדרישות לקוחותינו. המטבחים מיוצרים בכל מידה אפשרית (כמובן אם אין בעיה תקנית) וכל אלמנט במטבח מקבל את מלוא תשומת הלב עד ירידה לפרטים הקטנים ביותר. ייצור מטבחים בצבע הינו פרטני ומותאם לכל חלל אפשרי.

מטבחים בצבע – חומרי גלם צבעוניים

אנו משתמשים רק בחומרים שעברו תהליך של תו תקן לייצור. גוף הארון ומדפי פנים הארון עשויים מלבידים (סנדוויץ) עובי 18 מ”מ מסוג פנדה גרין. העץ עובר תהליך עישון נגד תולעים ותהליך השבחה נגד התנפחות במים ומצופה מ-2  הכיוונים    בפורמייקה. גב הארון הינו דיקט עץ עובי 4 מ”מ

  מסד הארון הינו קשיח איכותי ודלתות המטבח עשויות עץ מלא בשילוב מ.ד.פ

מטבחים בצבע – חדרי צבע לייצור מטבחים צבעוניים

במפעלנו 3 חדרי צבע מתקדמים, ביניהם חדר צבע עם בקרת אקלים ממוחשבת. כל חלק המרכיב את המטבח (דלתות, ציפויי צד, דלפקים, קרניזים, קורות וכו’) עוברים תהליך מלא של שיוף וצביעה במספר שכבות לאחר תהליך הייבוש בחדר הממוחשב מתקבלת תוצאה של צביעה חלקה ונקיה מאבק ונזילות היוצרת מטבח בצבע יוקרתי. החדר הינו חדר סטרילי ואטום וחלקי הצבע יוצאים איכותיים ומוקשים ברמה אחידה מה שמבטיח איכות צביעה לאורך שנים ללא פיצוצים, סדקים, כתמים או תקלות.

כל מחלקות הייצור במפעל הינן ממוכנות וזאת על מנת ליצור מטבחים בצבע ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. החל מסוללת מסורים ממוחשבים שחותכים כל חלק בארון המטבח ברמת דיוק של מילימטר, מכונת קנטים ממוחשבת שמדביקה את הקנט חותכת ומקציעה לצורך קבלת כיסוי מדויק ואיכותי, מכונות קידוח אוטומטיות למיקום חלקים נשלפים ומגירות בדפנות הארון, מכונות אוטומטיות לקידוח דלתות ושתילת הצירים, מכונות אוטומטיות לייצור מגירות באיכות הגבוהה ביותר בעולם.

מתמחים בעיצוב וייצור של מטבחים בצבע ברמת גימור גבוהה, מטבחים איכותיים לכל החיים.

מטבחים צבעוניים – שבירה של קוצנזוס

ישנם אנשים שמחפשים ליצור תחושה של ביתיות וקלילות למטבח שאותו הם בונים או מחדשים על ידי שימוש בצבע. צבעוניות מוספיה קלילות למטבח ויש אנשים שמוצאים מטבח לבן או קלאסי משעמם ורוצים להפיח קצת חיים במטבח שאותץו הם מעצבים – מטבחים בצבע – על מנת לכסות את נושא הצבעוניות במטבח – נשתמש בחומרי גלם צבעוניים, לא רק ארונות ודלתות מטבח צבעוניות  אלא גם הריצוף או חיפוי הקירות יכולים להיות צבעוניים מעט..

 

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2316229
בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם! לפגישת ייעוץ חינם עם מעצב/ת פנים השאירו פרטים:
Font Resize
Contrast