מטבחים בצבע

Master kitchen

אנו בחברת "מטבחי דקל" מייצרים מטבחים בצבע בהתאמה לדרישות לקוחותינו. המטבחים מיוצרים בכל מידה אפשרית (כמובן אם אין בעיה תקנית) וכל אלמנט במטבח מקבל את מלוא תשומת הלב עד ירידה לפרטים הקטנים ביותר. ייצור המטבחים הינו פרטני ומותאם לכל חלל אפשרי.
אנו משתמשים רק בחומרים שעברו תהליך של תו תקן לייצור. גוף הארון ומדפי פנים הארון עשויים מלבידים (סנדוויץ) עובי 18 מ"מ מסוג פנדה גרין. העץ עובר תהליך עישון נגד תולעים ותהליך השבחה נגד התנפחות במים ומצופה מ-2 הכיוונים בפורמייקה. גב הארון הינו דיקט עץ עובי 4 מ"מ. מסד הארון הינו קשיח איכותי MDF ודלתות המטבח עשויות עץ מלא בשילוב
במפעלנו 3 חדרי צבע מתקדמים, ביניהם חדר צבע עם בקרת אקלים ממוחשבת. כל חלק המרכיב את המטבח (דלתות, ציפויי צד, דלפקים, קרניזים, קורות וכו') עוברים תהליך מלא של שיוף וצביעה במספר שכבות לאחר תהליך הייבוש בחדר הממוחשב מתקבלת תוצאה של צביעה חלקה ונקיה מאבק ונזילות היוצרת מטבח יוקרתי. החדר הינו חדר סטרילי ואטום וחלקי הצבע יוצאים איכותיים ומוקשים ברמה אחידה מה שמבטיח איכות צביעה לאורך שנים ללא פיצוצים, סדקים, כתמים או תקלות.
כל מחלקות הייצור במפעל הינן ממוכנות וזאת על מנת ליצור מטבחים בצבע ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. החל מסוללת מסורים ממוחשבים שחותכים כל חלק בארון המטבח ברמת דיוק של מילימטר, מכונת קנטים ממוחשבת שמדביקה את הקנט חותכת ומקציעה לצורך קבלת כיסוי מדויק ואיכותי, מכונות קידוח אוטומטיות למיקום חלקים נשלפים ומגירות בדפנות הארון, מכונות אוטומטיות לקידוח דלתות ושתילת הצירים, מכונות אוטומטיות לייצור מגירות באיכות הגבוהה ביותר בעולם.
נגישות
סגור